Ja, het werd de hoogste tijd om Le Canard Fabuleux los te laten in Park Molentocht in Voorhout (ZH).
Vanmorgen, bij het krieken van de dag en het gesnater van de leeuwerik, ging Circus Spacecowboys terug naar de kust… en niet voor het eerst.
Om 11.00 uur was er afgesproken in Park Molentocht voor de plaatsing van het kunstwerk, dat al een tijdje onder handen werd genomen bij de Fa Kemner, onze bronsgieter in Cuijk en net vorige week vers uit het hok is gerold.
Le Canard Fabuleux heeft de afgelopen jaren geleid tot een kleine emotionele tsunami in de wijk, vanwege… nou ja, vanwege van alles.
Maar nadat het water weer enigszins tot rust was gekomen, werd het tijd om de daad bij het woord te voegen. Of zoals ze aan de overkant van de oceaan zeggen: “Today is that Day.” De landing van ‘De Eend‘ in het park.
Was het gezellig? Jazeker. Liep het gesmeerd als een motortje? Jazeker. Met dank aan de uitmuntende planning van collega-cowboy Keizer en onze CEO-assistent (tevens stadsdichter en Zondvloeder ) Martin Knaapen.
Het beton was nog niet uitgehard of de eerste badgasten namen al plaats op het eendekussen.
Voorhout… gefeliciteerd!
No Comments